Tek Ders Öğrenci Listesi

Tek ders sınavına girecek öğrenciler;

S.N

Adı Soyadı

Programı

Numarası

Dersin Kodu ve Adı

 

1

Yasin YENİCE

İşletme Yönetimi

131303031

TDİ 196

Türk Dili II

 

2

Ali Kemal TOKA

İşletme Yönetimi

141303034

İŞL 109

Matematik

 

3

Hüseyin ŞAHİN

İşletme Yönetimi

141303041

İŞL 111

Genel Hukuk Bilgisi

 

4

Esma Nur İCİK

İşletme Yönetimi

141303005

İŞL 215

Dış Ticaret İşlemleri Yön.

 

5

Cansu DABAN

İşletme Yönetimi

141303008

İŞL 109

Matematik

 

6

İsmail AKKUŞ

İşletme Yönetimi

141303042

İŞL 215

Dış Ticaret İşlemleri Yön.

 

7

Mehmet KOÇ

İşletme Yönetimi

141303016

İŞL 111

Genel Hukuk Bilgisi

 

8

Ali SARIKAYA

İşletme Yönetimi

 101303050

İŞL 112

İstatisitik

 

9

Cansu Kaya

İşletme Yönetimi

141303017

İŞL 215

Dış Ticaret İşlemleri Yön.

 

10

İslim KIRĞIL

İşletme Yönetimi

141303031

İŞL 207 

Bilgisayarlı Muhasebe

 

11

Emine YALÇIN

İşletme Yönetimi

121353021

İŞL 215

Dış Ticaret İşlemleri Yön.

 

S.N

Adı Soyadı

Programı

Numarası

Dersin Kodu ve Adı

12

Merve GÜNEY

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

141302024

BÜR104

Yönetim ve Organizasyon

13

Ceylan BERBER

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

141352053

BUR 109

Hukukun Temel Kavramları

14

Ahmet YAZICI

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

141302071

BUR 109

Hukukun Temel Kavramları

15

Yusuf KANLIK

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

141352031

BUR 109

Hukukun Temel Kavramları

16

Orhan ÖZKAYA

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

141302073

BUR 204

Halkla İlişkiler

17

Ahmet BİÇER

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

141302002

BUR 102

Genel Ekonomi

18

Şevket OCAK

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

151302034

BUR 239

Staj Değerlendirme

19

Özgür GÜNGÖR

Muhasebe ve Verg. Uy.

141304036

MUH 201

Bilgisayarlı Muhasebe

20

Sevda KAYA

Muhasebe ve Verg. Uy.

141304013

MUH 201

Bilgisayarlı Muhasebe

21

Tuğba KÖMEKÇİ

Muhasebe ve Verg. Uy.

141304069

MUH 209

Dış Ticaret İşlemleri Yön.

22

Yaşar HAMURCU

Muhasebe ve Verg. Uy.

131304036

MUH 107

İktisada Giriş

23

Muhammet ULUHAN

Muhasebe ve Verg. Uy.

141304021

MUH 201

Bilgisayarlı Muhasebe

24

Hanife ATÇI

Muhasebe ve Verg. Uy.

141304003

MUH 109

Matematik

25

Esma Nur AVŞAR

Muhasebe ve Verg. Uy.

141304064

MUH 201

Bilgisayarlı Muhasebe

26

Durdane AKGÖZ

Maliye

141307016

MLY 211

Şirketler Muhasebesi

27

Zeynep AKSOY

Maliye

141357050

MLY 209

Bilgisayarlı Muhasebe I

28

İklime BAYRAK

Maliye

141307051

MLY 217

Dış Ticaret İşlemleri Yön.

29

Ramazan ÇIPLAK

Maliye

141307053

MLY 209

Bilgisayarlı Muhasebe I

30

Muzaffer AÇIK

Maliye

141357075

MLY 209

Bilgisayarlı Muhasebe I

               

 

 

 

 

 

 

 

 

S.N

Adı Soyadı

Programı

Numarası

Dersin Kodu ve Adı

31

Merve IRMAK

Maliye

121307039

BVS 226

Sosyal Davranış Kuralları

32

Doğancan KILIÇ

Maliye

141307055

MLY 209

Bilgisayarlı Muhasebe I

33

Esma KOYUN

Maliye

141357005

MLY 209

Bilgisayarlı Muhasebe I

34

Melike ÖZ

Maliye

141307040

MLY 209

Bilgisayarlı Muhasebe I

35

Emre ÖZDEMİR

Maliye

131307003

MLY 111

Mikro Ekonomi

36

Aygül ÖZKAN

Maliye

141302002

MLY 216

Dış Ticaret İşlemleri Muh.

37

Özge TAYFUN

Maliye

131307010

AİT 192

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

38

Reyhan TEBER

Maliye

131357012

MLY 217

Dış Ticaret İşlemleri Yön.

39

Hakan YAŞAR

Maliye

141307068

MLY 209

Bilgisayarlı Muhasebe I

40

Muhammet Ali YENTÜRK

Maliye

141307006

MLY 111

Mikro Ekonomi

41

Sultan Tuğba KORKMAZ

Bankacılık ve Sigort.

141355070

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

42

Elif ARSLAN

Bankacılık ve Sigort.

141355062

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

43

Betül KAPUCU

Bankacılık ve Sigort.

141355067

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

44

Çetin KOÇ

Bankacılık ve Sigort.

131305005

BVS 202

Sigorta Branş ve Teknikleri

45

Seçil BALLI

Bankacılık ve Sigort.

111305006

BVS 226

Sosyal Davranış Kuralları

46

Seda ERKMEN

Bankacılık ve Sigort.

141305059

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

47

Büşra CANTAL

Bankacılık ve Sigort.

141305079

BVS 101

Genel Matematik

48

Meryem BAĞCI

Bankacılık ve Sigort.

141305072

BVS 107

Genel Hukuk Bilgisi

49

Emrah EYİBİLEN

Bankacılık ve Sigort.

141357075

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

50

Adem Furkan CAN

Bankacılık ve Sigort.

141305053

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

51

Yıldız DENİZ

Bankacılık ve Sigort.

141355010

BVS 101

Genel Matematik

52

Ramazan DEMİRYÜREK

Bankacılık ve Sigort.

141305063

BVS 101

Genel Matematik

S.N

Adı Soyadı

Programı

Numarası

Dersin Kodu ve Adı

53

Ferah Naz KAYCI

Bankacılık ve Sigort.

141305006

BVS 106

İstatistik

54

Halil İbrahim AĞKALE

Bankacılık ve Sigort.

141305067

BVS 101

Genel Matematik

55

Sezen GÜNDOĞDU

Bankacılık ve Sigort.

141355027

BVS 212

Türk Vergi Sistemi

56

Zuhal UYGUR

Bankacılık ve Sigort.

141305202

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

57

Şahsenem ERDAL

Bankacılık ve Sigort.

141355080

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

58

Mükremin ÇORUM

Bankacılık ve Sigort.

141305052

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

59

Havva ŞENGÜL

Bankacılık ve Sigort.

141355056

BVS 235

Bilgisayarlı Muhasebe

60

Ömer Faruk ORDU

Elektronik Teknolojisi

131306059

ELT 101

Matematik I

61

Çağlar ŞİMŞEK

Elektronik Teknolojisi

121306016

ELT 212

Güç Kaynakları

62

Ebubekir BAYSAL

Elektronik Teknolojisi

141306048

ELT 107

Doğru Akım Devre Analizi

63

Saliha KÜÇÜK

Elektronik Teknolojisi

141306030

ELT 224

İşlemci Programlama Yöntemleri

64

Fahri AĞIR

Elektronik Teknolojisi

141306007

ELT 250

Endüstriyel Robot Teknolojisi

65

Veli ZEYTUN

Elektronik Teknolojisi

141306039

ELT 112

Analog Elektronik

66

Necibullah KIRBAŞ

Elektronik Teknolojisi.

141306024

ELT 107

Doğru Akım Devre Analizi

67

Volkan HAYTA

Mekatronik

121308020

MKT 101

Matematik I

68

Eren ÖLMEZSES

Mekatronik

131358004

MKT 205

Bilgisayar Destekli Üretim

69

Yavuz KÜTÜK

Mekatronik

131358008

MKT 232

Otomatik Kontrol

70

Serkan DAYLAK

Mekatronik

141358014

MKT 113

Devre Analizi

71

Enise İLHAN

Mekatronik

141358024

MKT 113

Devre Analizi

72

Kerem UZAN

Mekatronik

141358041

MKT 113

Devre Analizi

73

Ali Turgut ARI

Mekatronik

 141308061

MKT 114

İmalat İşlemleri II ( CNC Torna )

74

Şahin ÖCAL

Mekatronik

141308050

MKT 115

Makine Resmi

75

Sefa ESKİTEKELİ

Mekatronik

131308052

TDİ 196

Türk Dili II

S.N

Adı Soyadı

Programı

Numarası

Dersin Kodu ve Adı

76

Hasan CURLU

Mekatronik

131308028

MKT 221

Mikro İşlemciler/Mikro Denetleyi.

77

Kemal UÇAK

Mekatronik

121308019

MKT 101

Matematik I

78

Buğra Kaan YİĞİT

Mekatronik

141355027

MKT 114

İmalat İşlemleri II ( CNC Torna )

79

Hakan ARIK

Makine

131301015

TDİ 195

Türk Dili I

80

Muhammet Taha KESKİN

Makine

131301053

MAK 237

Saç Metal Kalıpçılığı

81

Burak EVCEN

Makine

131301005

MAK 201

Genel ve Teknik İletişim

82

Faruk GÜLAÇTI

Makine

141301013

MAK 201

Genel ve Teknik İletişim

83

Atilla ÖZDEMİR

Makine

131306059

MAK 102

Matematik

84

Yasin ALKAN

Makine

121301019

MAK 101

Matematik

85

Muhammet DOĞRUSÖZ

Makine

131301023

MAK 110

Malzeme Teknolojisi

86

Samet DÖNMEZ

Makine

121301045

TDİ 195

Türk Dili I

87

Muzaffer ÇÖZER

Makine

131301057

ELT 250

Endüstriyel Robot Teknolojisi