2015-2016 EĞİTİM -ÖĞRETİM YILINDA DGS SINAVI İLE 4 YILLIK FAKÜLTE VE YÜKSEKOKULLARI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

2015-2016 EĞİTİM -ÖĞRETİM YILINDA DGS SINAVI İLE  4 YILLIK FAKÜLTE VE YÜKSEKOKULLARI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

 

1 HÜLYA TOPRAK MALİYE GAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
2 AYŞENUR GÖK MALİYE ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MALİYE (İ.Ö)
3 RECEP BOYACI MALİYE ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MALİYE (İ.Ö)
4 FERİDE AKKAYA MALİYE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE
5 ÖMER AYBERK AVCI MALİYE GAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
6 MERVE SARGIN MALİYE KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MALİYE
7 MEHMET KARATAŞ MALİYE HARRAN ÜNİVERSİTESİ MALİYE
8 LEYLA ÇİFTÇİ MALİYE KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
9 SERCAN ÖZTÜRK MALİYE BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MALİYE 
10 AYŞE ÖZTAŞ MALİYE AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
11 ZAFER GÜREL MALİYE OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE (İ.Ö)
12 İLKER UĞUR ŞAHİN MALİYE ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ
13 OSMAN GÜNEY MALİYE CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MALİYE
14 KORAY YILDIZ MALİYE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MALİYE
15 REMZİ TERLEMEZ MALİYE KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MALİYE
16 ADEM ÇOŞKUN MALİYE (İ.Ö) BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
17 MEHMET SAY MALİYE (İ.Ö) ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
18 AYŞE ÖZTÜRK MALİYE (İ.Ö) ORDU ÜNİVERSİTESİ
19 MEHTAP UYSAL MALİYE (İ.Ö) DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE
20 MEHMET ALİ KARABULUT MAKİNE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİL. MÜH.
21 EMRE YOLAÇAN ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ KATÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

22 ERHAN YALÇINKAYA ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ LEFKE AVRUPA ÜNİ. ELEKTRONİK VE HABER. MÜH.
23 ALİCAN ŞAHAN ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ KIRIKKALE ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
24 İSMAİL BAŞBUDAK MEKATRONİK NİĞDE ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
25 VELİ BOLAT MEKATRONİK GAZİOSMAN PAŞA ÜNİ. MEKATRONİK
26 YUNUS EMRE ŞEKER MEKATRONİK GAZİOSMAN PAŞA ÜNİ. MEKATRONİK
27 FATİH CAN ÖZEN MEKATRONİK ÇUKUROVA ÜNİ. MAKİNA MÜH.
28 İSAK MIHÇI MEKATRONİK YILDIZ TEKNİK ÜNİ.
29 REHA SAHUR MEKATRONİK ABDULLAH GÜL ÜNİ. MAKİNA MÜH.
30 ŞEYMA GÖKÇEN MEKATRONİK CUMHURİYET ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
31 BURAK ORMAN MEKATRONİK ERCİYES ÜNİ. MAKİNA MÜH.
32 MUHAMMED SAYAN MEKATRONİK ERCİYES ÜNİ. MAKİNA MÜH.
33 OSMAN BOZTEKİN MEKATRONİK KTO KARATAY ÜNİ. MEKİNA MÜH.
34 MUSTAFA OVACI MEKATRONİK KATİPÇELEBİ ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
35 MUSTAFA BAZ MEKATRONİK (İ.Ö) SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
36 MUSTAFA KAYA BANKACILIK VE SİGORTACILIK AKSARAY ÜNİ.
37 SAFFET ÇINAR BANKACILIK VE SİGORTACILIK KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİ. 
38 AYDEMİR ÖZÇELİK BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÇUKUROVA ÜNİ. İŞLETME
39 HÜSEYİN KATIRCI BANKACILIK VE SİGORTACILIK CUMHURİYET ÜNİ. BANKACILIK VE FİNANS
40 AYŞENUR KESKİN BANKACILIK VE SİGORTACILIK ŞEYH EDEBALİ ÜNİ. İKTİSAT
41 TÜRKAN KONRAT BANKACILIK VE SİGORTACILIK İNÖNÜ ÜNİ. EKONOMETRİ
42 ESRA ATEŞ BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İ.Ö) ÇUKUROVA ÜNİ. EKONOMETRİ

43 SUMANYA ŞAHİN MUH. VE VERGİ UYG. AFYON KOCATEPE ÜNİ.
44 CİHAN GÜRBÜZ MUH. VE VERGİ UYG. KIRIKKALE ÜNİ . MALİYE
45 SONGÜL BOZKURT MUH. VE VERGİ UYG. AKSARAY ÜNİ. İKTİSAT
46 GÖKÇEN İÇLİ MUH. VE VERGİ UYG. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MUHASEBE VE FİNANS YÖN.
47 TUĞBA TEMEL MUH. VE VERGİ UYG. BALIKESİR ÜNİ. İKTİSAT
48 ŞABAN YÜKSEKTEPE BÜRO YÖN. VE YÖNT. ASİST. GÜMÜŞHANE ÜNİ.
49 AHMET BOZKURT İŞLETME AKSARAY ÜNİ. İŞLETME
50 MEDİNE GİLİK İŞLETME ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
51 BÜŞRA ŞEN İŞLETME RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİ. İŞLETME

52 ÖZGE BAYRAK CUMHURİYET ÜNV.ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
53 NEŞE DERE HİTİT ÜNV.MALİYE
54 EDA GÜLER KARADENİZ ÜNV. MALİYE 
55 YUNUS ERKOCA DENİZLİ ÜNV. MALİYE
56 AYŞEGÜL ÇİTİRİK OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ